Rasengan Unlimited
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rasengan Unlimited

Naruto Bilgi ve Paylaşım Platformu

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Elfen Lied

2 posters

Elfen Lied sizden kaç puan aldı
5 - Çok iyi
Elfen Lied Vote_lcap100%Elfen Lied Vote_rcap
 100% [ 3 ]
4 - İyi
Elfen Lied Vote_lcap0%Elfen Lied Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3 - Fena değil
 0% [ 0 ]
2 - Kötü
 0% [ 0 ]
1 - Çok kötü
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
Mikel
Kage
Kage
Mikel

Nereden : İstanbul

Elfen Lied Empty
MesajKonu: Elfen Lied   Elfen Lied Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 12:58 am

Elfen Lied Elfen-lied
İsim: Elfen Lied
Anime: Var (13 Bölüm +1 Ekstra Bölüm)
Manga: Var (12 Cilt)
Yaş Sınırı: 13+ (Şiddet ve cinsel öğeler içerir)
Download Linki
Tanıtım:
Diclonius ırkı, bilim adamları tarafından insanlığın düşmanı olarak isimlendirilmiştir. Bu ırkın insanlardan fiziksel olarak tek farkı bir çift küçük boynuzdur. Ancak, sırtlarında normal insanların göremediği, yaklaşık 2 metre uzunluğunda vector adı verilen kollar bulunur. Bu kollar dicloniusun iradesiyle ışık hızına yakın hızda hareket eder ve silah olarak kullanıldığında uçsuz bucaksız bir hasar verir. Bu silahın insanlığa karşı kullanılmasından korkan bilim adamları doğan bütün dicloniusları öldürür, bir kısmını da laboratuvarlarda deney yapmak için hapis tutar.

Bir gece, hapis tutulan dişi bir diclonius laboratuvardan kaçmayı başarır. Ancak kaçarken başına yediği bir kurşun darbesi yüzünden kişiliği ikiye bölünür. Bir yarısı acımasız bir katil, diğer yarısı hafızasını kaybetmiş, masum bir kızdır. Sabah plajda dolaşmaya çıkmış iki kuzen, deniz kıyısında hafızasını yitimiş, boynuzlu ve çıplak bir kızla karşılaşırlar. Kızın söyleyebildiği tek kelime "nyuu"'dur ve ne yapacağını bilemez haldedir. Onun bu haline acıyan kuzenler onu evlerine götürür ve birlikte yaşarlar. Ancak kızın hafızası zaman zaman geri gelir ve acımasız bir katile dönüşür. Bununla birlikte, bilim adamları kaçan dicloniusu öldürmek için peşine özel askerler ve avcılar yollamaya başlamıştır...

En son tarafından Çarş. Haz. 20, 2007 10:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
https://rasengan.yetkin-forum.com
sakura_umi
Genin
Genin
sakura_umi

Elfen Lied Empty
MesajKonu: Geri: Elfen Lied   Elfen Lied Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 4:58 pm

ben çok iyi demek istiyorum konusu çok ilgimi çekmişti çizimleri de bir o kadar güzel müziklerine gelecek olursak harikalar özellikle lilum gibi bir şarkıyı başka animelerde bulabileceğimizi pek sanmıyorum en sevdiğim animelerden biri fakat echi sanleri biraz daha az olabilirmiş
http://sasusakufantr.freeforums.org
Mikel
Kage
Kage
Mikel

Nereden : İstanbul

Elfen Lied Empty
MesajKonu: Geri: Elfen Lied   Elfen Lied Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2007 12:49 am

En sevdiğim animelerden biridir. En çok etkileyici duygusal sahnelerini beğendim. Müziği de şimdilerde dilime dolandı. Nası çıkıcak aklımdan bilmiyorum Smile
https://rasengan.yetkin-forum.com

Elfen Lied
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-